Pakalpojumi

Ja šeit neredzi savām vajadzībām interesējošu pakalpojumu, nevilcinies un sazinies ar mūsu speciālistiem!

Automobiļa ģeometrijas pareiza noregulēšana ir drošas braukšanas sastāvdaļa, kā arī auto riepu glābējs.

Tāpēc sargi sevi un savas riepas, atbraucot uz diagnostiku pie mums.

 

 

Regulāra eļļas maiņa ir automobiļa dzinēja ilgtspējības pamats, tādēļ ir svarīgi, ievērojot automobilim piemērotus intervālus, veikt laicīgu tās nomaiņu.

Ātrumkārbu pareiza uzturēšana un apkope mūsdienās kļūst arvien nozīmīgāka. Ilgstoša eļļas lietošana rada augstu piesārņojuma līmeni, kas var veicināt dažādas problēmas – raustīšanās, netipiska, nepareiza ātrumu pārslēgšanās u.c. Sekas var būt dārgi ātrumkārbu remonti vai pat to maiņa. Tādēļ transmisiju ražotāji iesaka piedziņas sistēmu regulāru apkopi.

Mūsu meistari spēj ne tikai veikt automobiļu diagnostiku, lai noteiktu radušo problēmu cēloni, bet arī spēj uzlabot automobiļu jaudu un vēl daudz kā cita.

Veicam detailinga pakalpojumus, kas sevī ietver automobiļa attīrīšanu no bituma, virsbūves pulēšanu, keramikas pārklājuma uzklāšanu, lukturu pulēšanu un citus automobiļu kosmētiskos pakalpojumus.

Mainoties sezonām vai arī nopērkot jaunus diskus, Ambo parūpēsies par riepu nomaiņu un disku montāžu, kā arī pēc vajadzības tiks veikta arī disku valcēšana.

Mazie remontdarbi ir ātri veicami remontdarbi kā spuldzītes nomaiņa, salona filtra nomaiņa, lukturu regulēšana, u.c.